KİŞİSEL GELİŞİM KURSLARI ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
 

MÜZİK

Sevinç Koleji Müzik bölümü olarak temel hedefimiz, öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda gelişmeleri, sanatsal yönlerini ortaya koyabilmeleri ve müzik yoluyla öğrenmekten keyif alan bireyler olarak yetişmeleridir.

Temel solfej ve teorik bilgiler, öğrencilerin gelişim düzeyleri dikkate alınarak verilmektedir.    Derslerimiz okullarımızdaki tam donanımlı müzik atölyelerimizde gerçekleştirilir.

Her seviyedeki öğrencimiz için Yetenek Haritası testi uygulandıktan sonra müzik alanında yetenekli oldukları keşfedilen öğrencilerimiz; Anaokulu ve İlkokul kademelerinde Yetenek ve İlgi Akademisine, Ortaokul ve Lise kademelerinde Kulüplerde ilgili branşlara yönlendirilir.     

Öğrencilerimiz, Milli Bayramlarımızda ve yıl sonu gösterilerinde izleyicilerin karşına çıkarak performans gösterirler. Yurt içi ve yurt dışında çeşitli yarışmalara katılan öğrencilerimiz, aldıkları ödüllerle Kurumumuzu gururlandırırlar.  

 

 

MÜZİK BÖLÜMÜ İÇERİĞİ

  • Melodika eğitimi
  • Piyano
  • Keman
  • Gitar
  • Ritim
  • Perküsyon

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

KURUMSAL

» HAKKIMIZDA» TANITIM» BAŞARILARIMIZ» KURUCUMUZDAN MESAJLAR» HABERLER» YAYINLAR» YÖNETİM KADROMUZ» FOTOĞRAFLAR» KATALOG» EĞİTİM ÖĞRETİM» VİDEOLAR» KVKK HAKKINDA BİLGİLENDİRME

SEVİNÇ'TE YAŞAM

» KULÜPLER» REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK» BESLENME» ETKİNLİKLER» ÖĞRENCİ İŞLERİ» ULAŞIM» YAZ KIŞ SANAT SPOR OKULLARI» OKUL REHBERİ» GÜVENLİK» YETENEK VE İLGİ AKADEMİSİ» LITERATÜR» SAĞLIK

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Küçükbakkalköy Mahallesi, Merdivenköy Yolu Caddesi No: 24-38, 34750 Ataşehir/İstanbul

Telefon : +90 216 386 05 05

Email : genelmudurluk@sevinc.k12.tr

PENCEREYİ KAPAT
Sevinç Koleji kampanya ve kayıt fırsatlarından mail ve sms yoluyla haberdar olmak istiyorum
Kişisel verilerin korunması aydınlatma metnini okudum anladım.
Açık rıza metnini okudum anladım.
FORMU GÖNDER
modal aç