KİŞİSEL GELİŞİM KURSLARI ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
 

BEDEN EĞİTİMİ

 

BEDEN EĞİTİMİ

Sevinç Koleji Beden Eğitimi bölümü olarak temel hedefimiz, evrensel değerler ışığında, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, Milli değerlerin anlam ve önemini kavramış, sportif faaliyetlerini Fair-Play anlayışı doğrultusunda sağlamaya çalışan, Beden Eğitimi derslerine istekle katılmayı seçen ve hayat boyu kullanabilecekleri spor becerileri kazanmış öğrenciler yetiştirmektir.

Her seviyedeki öğrencimiz için Yetenek Haritası testi uygulandıktan sonra ilgili branşta yetenekli oldukları keşfedilen öğrencilerimiz; Anaokulu ve İlkokul kademelerinde Yetenek ve İlgi Akademisine, Ortaokul ve Lise kademelerinde Kulüplerde ilgili branşlara yönlendirilir.     

Öğrencilerimiz okullarımızda yetenek ve ilgilerine göre futbol, basketbol, voleybol, hentbol, yüzme, jimnastik, atletizm, masa tenisi, bale branşlarında eğitim görmektedir.

Öğrencilerimiz, Milli Bayramlarımızda ve yıl sonu gösterilerinde izleyicilerin karşına çıkarak Yurt içi ve yurt dışında çeşitli yarışmalara katılan öğrencilerimiz, aldıkları ödüllerle Kurumumuzu gururlandırırlar.   

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

KURUMSAL

» HAKKIMIZDA» TANITIM» BAŞARILARIMIZ» KURUCUMUZDAN MESAJLAR» HABERLER» YAYINLAR» YÖNETİM KADROMUZ» FOTOĞRAFLAR» KATALOG» EĞİTİM ÖĞRETİM» VİDEOLAR» KVKK HAKKINDA BİLGİLENDİRME

SEVİNÇ'TE YAŞAM

» KULÜPLER» REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK» BESLENME» ETKİNLİKLER» ÖĞRENCİ İŞLERİ» ULAŞIM» YAZ KIŞ SANAT SPOR OKULLARI» OKUL REHBERİ» GÜVENLİK» YETENEK VE İLGİ AKADEMİSİ» LITERATÜR» SAĞLIK

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Küçükbakkalköy Mahallesi, Merdivenköy Yolu Caddesi No: 24-38, 34750 Ataşehir/İstanbul

Telefon : +90 216 386 05 05

Email : genelmudurluk@sevinc.k12.tr

PENCEREYİ KAPAT
Sevinç Koleji kampanya ve kayıt fırsatlarından mail ve sms yoluyla haberdar olmak istiyorum
Kişisel verilerin korunması aydınlatma metnini okudum anladım.
Açık rıza metnini okudum anladım.
FORMU GÖNDER
modal aç