KİŞİSEL GELİŞİM KURSLARI ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
 
Çekmeköy Yerleşkesi

Kampüsü Sosyal Medyada Takip Edin

KAMPÜS İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ekşioğlu Mah. Atabey Cad. No:30 Taşdelen – Çekmeköy

Telefon : 0 216 642 25 52

Email : cekmekoykolej@sevinc.k12.tr

 

35 YILLIK DENEYİM

Sevinç Eğitim Kurumları olarak 1986 yılından bu yana eğitim alanında kaliteli, yenilikçi ve çağdaş anlayışımızla başarılarımızı sürdürüyoruz. Sürekli olarak kendini geliştiren ve sağlam adımlarla büyüyen Sevinç Eğitim Kurumları, deneyim ve başarılarından güç alarak, Sevinç Koleji ile ülkemizde yetişen yeni nesillerin eğitim ve öğretimine katkı sağlıyoruz.

 

SEVİNÇ EĞİTİM KURUMLARI

  • Sevinç Eğitim Kurumlarının eğitim yolculuğu, 1986 yılında Sevinç Dershanelerinin kuruluşuyla başlamıştır. Sevinç Dershaneleri, 1986 yılından 2015 yılına kadar Türkiye’de öğrencileri lise ve üniversiteye en başarılı şekilde hazırlayan marka olmanın gururunu yaşamıştır. Bugün Türkiye’deki en prestijli lise ve üniversitelerde okuyan öğrencilerin birçoğu Sevinç'lidir. İstatistik vermek gerekirse Türkiye’nin en yüksek puanla öğrenci alan, en prestijli anadolu liselerinde ve özel yabancı okullarında okuyan her 5 öğrenciden 1’i Sevinç öğrencisidir.

  • Sevinç Eğitim Kurumları 2017 yılında dershanelerin dönüşüm süreci ile birlikte Kurs Merkezlerini hayata geçirmiştir. Sevinç Eğitim Kurumları çatısı altındaki Sevinç Kurs Merkezleri; Altunizade, Ataşehir, Batı Ataşehir, Bağdat Caddesi Özel, Bakırköy, Bakırköy Özel, Başakşehir, Çekmeköy, Çekmeköy VIP, Erenköy, Gaziosmanpaşa, Halkalı, Kurtköy, Küçükyalı, Maltepe, Mimaroba, Sancaktepe, Silivri, Şirinevler, Ulus, Ümraniye’de 21 Kişisel Gelişim Kurs Merkezi ve Bakırköy, Bostancı, Beylikdüzü, Soyak Atakent’te 4 Özel Öğretim Kursu ile öğrencileri akademik hayata hazırlamaktadır.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

KURUMSAL

» HAKKIMIZDA» TANITIM» BAŞARILARIMIZ» KURUCUMUZDAN MESAJLAR» HABERLER» YAYINLAR» YÖNETİM KADROMUZ» FOTOĞRAFLAR» KATALOG» EĞİTİM ÖĞRETİM» VİDEOLAR» KVKK HAKKINDA BİLGİLENDİRME

SEVİNÇ'TE YAŞAM

» KULÜPLER» REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK» BESLENME» ETKİNLİKLER» ÖĞRENCİ İŞLERİ» ULAŞIM» YAZ KIŞ SANAT SPOR OKULLARI» OKUL REHBERİ» GÜVENLİK» YETENEK VE İLGİ AKADEMİSİ» LITERATÜR» SAĞLIK

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Küçükbakkalköy Mahallesi, Merdivenköy Yolu Caddesi No: 24-38, 34750 Ataşehir/İstanbul

Telefon : +90 216 386 05 05

Email : genelmudurluk@sevinc.k12.tr

PENCEREYİ KAPAT
Sevinç Koleji kampanya ve kayıt fırsatlarından mail ve sms yoluyla haberdar olmak istiyorum
Kişisel verilerin korunması aydınlatma metnini okudum anladım.
Açık rıza metnini okudum anladım.
FORMU GÖNDER
modal aç